Organizační struktura MÚ

Organizační struktura MÚ

Nastavení velikosti písma
Zmenšit písmo o 10%
Zvětšit písmo o 10%

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish
◄ ZPĚT NA NABÍDKUZPĚT NA STANDARDNÍ PODOBU STRÁNEK

Organizační struktura Městského úřadu Toužim

starosta:      354 224 501, 724 180 644
místostarosta:
Ing. Jiří Horník, DiS.
 
tajemník:          
354 224 503
sekretariát, podatelna:    
354 224 500
správce rozpočtu:
354 224 504
účetní:     
354 224 504
sociální odbor: Bc. Ivana Mikulová, DiS. 354 224 506, 730 195 884
matrika, evidence obyvatel:
354 224 507
majetkosprávní oddělení:
354 224 508, 730 195 886
vedoucí DPS / právní ochrana dětí:
354 224 509, 730 195 883
stavební úřad:
354 224 510, 730 195 881
pokladna / mzdová účetní:
354 224 511
stavební technik:
354 224 512, 736 650 961
životní prostředí: Klára Michalová  354 224 513, 730 195 882
správa IT:
354 224 514
 
 

Zastupitelstvo města Toužim

Město má zastupitelstvo zvolené v řádných volbách v říjnu roku 2014. 
Seznam zastupitelů:
 
Alexandr Žák
Bc. Robert Hrůza
Romana Šambergerová
Renata Páníková
Mgr. Zdeňka Zemanová
Václav Veverka
Jan Vlček
Ing. Jiří Ženíšek
Karel Štumpa
Ing. Jiří Horník, DiS.
MUDr. Richard Hlous
Mgr. Milan Kadera
Václav Pavlík
Petr Vlček
Marek Daněk
 
 

Rada města Toužim

starosta:
Alexandr Žák
Alexandr.Zak@touzim.cz
místostarosta: 
Ing. Jiří Horník, DiS.
 
členové:   
Mgr. Zdeňka Zemanová
Bc. Robert Hrůza
Mgr. Milan Kadera
 
 
 

Složení výborů a komisí

Výbory a komise nezbytné pro fungování města - zřízené dle zákona č. 128/2000 Sb., o obcích:
Kontrolní výbor:
 
předseda:  MUDr. Richard Hlous
členové:     Ing. Václav Šusta, Bohumila Slavíková
 
Finanční výbor:
 
předseda:  Ing. Jiří Ženíšek
členové:     Marek Daněk, Vladimír Dolejší ml.
 
Stavební komise:
 
předseda:  Karel Štumpa ml.
členové:    Alena Šnoblová, Jiří Maška st., Jiří Horník st.,
                  Václav Veverka
 
Přestupková komise:
 
předsedkyně: JUDr. Hana Levová
členové:         Mgr. Zdeňka Zemanová, Václav Pavlík,
                       Antonín Brožíček
 
Komise pro občanské
záležitosti:
 
předsedkyně: Renata Páníková
členové:         Blanka Čevelová, Bohumila Slavíková
 
 
Osadní výbory
Dobrá Voda                 
předsedkyně: Jaromír Kos Jiráska
členové:         Tomáš Kolena ml., Anna Dunčeková,
                       Jana Siváková, Ralf Ducampe
   
Prachomety
předsedkyně: Mgr. Věnceslava Wernerová
členové:         Vlasta Geyerová, Helena Kukačková,
                       Josef Skořepa, František Werner
   
Třebouň
předsedkyně: Marcela Kubínková
členové:         Věra Daňková,
                       Ivo Grulich, Jiří Kubínek
   
Kosmová
předsedkyně: Eva Struhárová
členové:         Ilona Struhárová, Karel Pacula,
                       Pavel Švarc, Martin Černý
 
Zásady pro zřizování a financování osadních výborů jsou k dispozici v sekci Legislativa.
 

 

 

◄ ZPĚT NA NABÍDKUZPĚT NA STANDARDNÍ PODOBU STRÁNEK